کد خبر:94500 تاریخ انتشار : 1396/12/17-19:23:36
۱۵ دفتر بسیج دانشجویی خطاب به ولایتی:
اجازه نخواهیم داد دوران سیاه گذشته در دانشگاه آزاد تکرار شود/ تلاش شما در جهت برخورد با متخلفان ستودنی است
۱۵ دفتر بسیج دانشجویی در نامه‌ای خطاب به ولایتی حمایت خود را از این تغییرات و برخورد با فساد در بدنه دانشگاه آزاد اعلام کردند.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/94500
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:در پی شدت گرفتن هجمه‌ها به سمت مدیریت دانشگاه آزاد به دلیل تغییر سیاست‌های کلان دانشگاه آزاد اسلامی و برخورد با تخلفات گذشته، ۱۵ دفتر بسیج دانشجویی در نامه‌ای خطاب به ولایتی حمایت خود را از این تغییرات و برخورد با فساد در بدنه دانشگاه آزاد اعلام کردند.

 

متن این نامه به شرح زیر است: 

جناب آقای دکتر علی اکبر ولایتی 
رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی 
سلام علیکم 
اقدامات انقلابی شما و دکتر رهبر در کوتاه کردن دست زیاده خواهان، تمامیت خواهان و چند خانواده خاص از خوان یغمای دانشگاه آزاد اسلامی موجی از امیدواری را در بین دانشجویان و خانواده های آنها پدید آورده است. این چند خانواده که گویی هر کدام در گوشه ای از سفره دانشگاه آزاد نشسته بودند و به میزان نفوذ خود اقدام به تصرفات غیر قانونی در شهریه دانشجویان که عمدتا از خانواده های ضعیف به لحاظ مالی هستند، می نمودند، امروز به همت حضرت عالی و دقت مدیران‌ارشد دانشگاه، دست شان از منافع کلان این دانشگاه کوتاه شده است. آنها که ید طولایی در سوء استفاده از شهریه های دانشجویان، نقل و انتقالات و ساخت و ساز ها و املاک دانشگاه آزاد داشتند امروز به واسطه رویکرد انقلابی و ولایی مدیریت جدید دانشگاه همه چیز را بر باد رفته می بینند.

به درستی که برخی از این خانواده ها مثل خانواده رمانف ها در روسیه فکر می کردند تسلط آنها بر دانشگاه آزاد اسلامی ۳ قرن ادامه پیدا می کند و این امپراتوری نسل به نسل از پدر به پسر انتقال می یابد. به خاطر همین است که هنوز ادعای سهم الارث دارند‌ و ارثیه پدرشان را از شهریه های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی طلب می کنند.

آقای دکتر ولایتی!
برادران شما در بسیج دانشجویی و سایر تشکل های انقلابی در دانشگاه از اساتید بسیجی گرفته تا دانشجویان ضمن همراهی و پشتیبانی از تغییرات و تحولات صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می دارند که تحرکات مذبوحانه خانواده ای خاص و چند خانواده دیگر در تعدادی از رسانه های معلوم الحال نباید در عزم راسخ مسئولان جدید دانشگاه خللی را وارد نماید." يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم" با حضور شما موجی از امید در دل دانشجویان و خانواده های آنها به منظور ساماندهی به وضع دانشگاه آزاد و برخورد با متخلفان به وجود آمد. تلاش شما در جهت اصلاح وضع موجود دانشگاه و برخورد با نجومی بگیران ستودنی است. تخریب های این رسانه ها علیه مدیریت جدید دانشگاه که به تحریک همین چند خانواده صورت می پذیرد برای آن است تا از بیرون به قطار سریع تحولات سنگ پرتاب کنند‌.


آقای دکتر ولایتی
مطمئن باشید تا زمانی که مسیر را به درستی طی می کنید این چند خانواده لحظه ای از هتاکی و بی حرمتی به حضرت عالی و اقدامات انقلابی مدیران جدید دانشگاه آزاد اسلامی در رسانه ها و فضای مجازی دست بر نمی دارند. حتی در صفحات اجتماعی منتسب به برخی شخصیت های درگذشته و فقید نظام به رویه تخریبی علیه دانشگاه می پردازند. شما سکاندار قطار تحولات اساسی در دانشگاه آزاد هستید پس همانگونه که قرآن کریم می فرماید:"
فاذا عزمت فتوكل على الله"
مطمئن باشید بدنه دانشجویی و به خصوص بسیج دانشجویی حامی و پشتیبان اصلاحات انجام شده توسط حضرت عالی و آقای دکتر رهبر در دانشگاه آزاد اسلامی است و تا تحقق کامل منویات رهبر معظم انقلاب در اصلاح این دانشگاه که یکی از سرمایه های بزرگ ملت ایران است از پا نمی نشیند. در پایان سخنی خطاب به خانواده رمانف ها باید بگوئیم که اگر دست از هتاکی ها و حرمت شکنی های خود برندارند با بازخوانی مفاسد دوره گذشته افکار عمومی را بیش از پیش نسبت به ظلم ها و تبعیض هایی که در حق اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه روا داشتید آگاه خواهیم کرد. و دیگر اجازه نخواهیم داد آن دوران سیاه در دانشگاه آزاد تکرار شود.

«اللّهمّ انّما یکتفی المکتفون بفضل قوّتک».

بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سنندج
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر
بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک
انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
جهادگران بسیجی گروه جهادی ریحانه النبی شهر کرمان در ایام ...
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان زرند یک کانکس شام...
به همت گروه جهادی شهدای گمنام طی اقدامی جهادی وار شروع ب...