کد خبر:92913 تاریخ انتشار : 1396/11/5-15:27:44
مسئول بسیج دانشجویی بم:
اعزام بیش از 150 دانشجوی جهادگر به اردوهای جهادی زمستان
مسئول بسیج دانشجویی بم گفت: بیش از 150 نفر از دانشجویان جهادگر دانشگاههای شهرستان های بم در قالب 5 گروه جهادی جهت خدمت رسانی به مناطق محروم و روستایی اعزام شدند.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/92913
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:مسئول بسیج دانشجویی بم گفت: بیش از 150 نفر از دانشجویان جهادگر دانشگاههای شهرستان های بم  در قالب 5 گروه جهادی جهت خدمت رسانی به مناطق محروم و روستایی اعزام شدند.
 غلامرضا سلیمانی اظهار داشت: اعزام اردوهای جهادی بسیج دانشجویی بم در قالب 5 گروه جهادی و در بیش از هشت روستا در دی و بهمن ماه سال جاری در مناطق محروم و روستایی شهرستان بم می باشد.

وی افزود: جهت بالا بردن سطح خدمت رسانی به محرومان، جلسات مختلفی هم با مسئولان شهرستان و دانشگاه ها در راستای تبیین نیازهای اساسی و قابلیت های موجود تشکیل گردید.

سلیمانی بیان کرد: دانشجویان جهادگر در عرصه های بهداشت و درمان، عمرانی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی، آموزشی، هنری و ورزشی در روستاهای محروم فعالیت می نمایند.

وی خاطرنشان کرد: طی این اردوهای جهادی 6 کودک بدسرپرست که به علات مشکلات مالی از تحصیل جامانده بودند ساماندهی شدند و پذیرش آنان در بهزیستی در حال پیگیری است.

مسئول بسیج دانشجویی بم اردوهای جهادی را بهترین فرصت کادر سازی برای انقلاب و تقویت روحیه خودباوری دانشجویان جهادگر عنوان کرد و افزود: جوان دانشجو در طی اردوی جهادی علاوه بر خدمت رسانی به مردم روستا خود را برای میدانها و عرصه های بزرگتر خدمت به کشور اماده می نمایند.

سلیمانی زمان برگزاری اردوهای جهادی بسیج دانشجویی بم را از 21 دیماه تا 10 بهمن ماه عنوان کرد وگفت: طی این اردوها از روحانیون و اساتید حوزه علمیه دعوت شده است و در طول شبانه روز علاوره بر فعالیت های جهادی، کلاس های معرفتی، سبک زندگی اسلامی و تفسیر قرآن برای دانشجویان جهادگر برگزار گردید.

انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: