کد خبر:93381 تاریخ انتشار : 1396/11/19-13:32:27
مسئول دفتر بسیج دانشجویی بافت،رابر و ارزوئیه:
اولین آرمان های انقلاب اسلامی مبارزه با بی عدالتی است
مسئول دفتر بسیج دانشجویی بافت،رابر و ارزوئیه افزود:لبته در موضوعاتی نیاز به تحول است و اولین عرصه ای که باید متحول شود عرصه مبارزه با بی عدالتی است و این از اولین آرمان های انقلاب اسلامی بوده و هست که به دلیل سوء مدیریت در بازه های زمانی مختلف به این موضوع توجه چندانی نشده است.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/93381
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:​ مسئول دفتر بسیج دانشجویی بافت،رابر و ارزوئیه عنوان کرد: به سمت تمدن اسلامی پیش می رویم و انقلاب اسلامی هر روز پرشورتر  می شود و در مسیر انقلاب توقف کردن ممنوع،چرا که اصل انقلاب اسلامی همین است.

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،مسئول دفتر بسیج دانشجویی بافت بیان نمود: پیروزی انقلاب اسلامی،انقلابی که با همه فراز و نشیب ها به چهل سالگی و اربعین خود می رسد،انقلابی که توانسته در عرصه های مختلف به آرمان های بلند دست یابد به همت همین مردم انقلابی و ولایتمدار بوده است.

وی اذعان داشت: البته در موضوعاتی نیاز به تحول است و اولین عرصه ای که باید متحول شود عرصه مبارزه با بی عدالتی است و این از اولین آرمان های انقلاب اسلامی بوده و هست که به دلیل سوء مدیریت در بازه های زمانی مختلف به این موضوع توجه چندانی نشده است.

وی تصریح نمود: البته بین بی عدالتی و سیاه نمایی علیه نظام فرق اساسی وجود دارد که این نقد را پذیرا باشیم که در این عرصه ضعیف عمل شده و آن هم توسط افرادی که از قطار انقلاب پیاده شده اند.

علی شیخ بهایی همچنین در موضوع دیگر به بحث جوان گرایی پرداخت وبیان کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بارها نسبت به استفاده از ظرفیت جوان تاکید نموده اند که البته مسئولین اجرایی توجه کافی را به این موضوع نداشته اند.

وی در موضوع دیگر اجرای اقتصاد مقاومتی را که باید در راس مطالعه آحاد ملت قرار بگیرد بیان نمود و خاطرنشان کرد: همان گونه که در عرصه نظامی سربلند بیرون آمدیم در عرصه اقتصادی با اجرای الگوی اقتصادی مقاومتی انشاءالله می توانیم موفق عمل نماییم.

آقای شیخ بهایی در نهایت افزودند بسیج دانشجویی از همه دانشجویان و مردم ولایت مدار شهرستان های بافت،ارزوئیه و رابر دعوت می کند تا با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با امام راحل تجدید عهد نمایند تا مشت محکمی بر دهان اسکتبار جهانی و خصوصا آمریکا باشد و از مسئولین اجرایی برای برطرف شدن کاستی ها و مشکلات مطالبه کنند.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
جهادگران بسیجی گروه جهادی ریحانه النبی شهر کرمان در ایام ...
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان زرند یک کانکس شام...
به همت گروه جهادی شهدای گمنام طی اقدامی جهادی وار شروع ب...