کد خبر:93392 تاریخ انتشار : 1396/11/19-20:25:12
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه:
به برکت انقلاب اسلامی،روحیه انقلابی و تفکر جهادی و استقلال خواهی ملت ایران حاصل شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه خاطر نشان کرد:به برکت انقلاب اسلامی،جاری شدن روحیه انقلابی و تفکر جهادی و استقلال خواهی ملت ایران حاصل شده است و همین موضوع سبب پیشبرد اهداف انقلاب در طی این سال ها بوده است.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/93392
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:​ فرمانده سپاه شهرستان ارزوئیه،سرگرد پاسدار اسماعیلی کاخ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خاطرنشان کرد:به برکت انقلاب اسلامی،جاری شدن روحیه انقلابی و تفکر جهادی و استقلال خواهیِ ملت ایران حاصل شده است.


سرگرد اسماعیلی کاخ،فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه عنوان کرد: در حالی که انقلاب اسلامی چهلمین سالگرد پر برکت پیروزی خود را سپری می‌کند، شاهد آن هستیم که ایران اسلامی با اتکاء به اراده الهی، رهبری مقتدرانه،حضور همیشگی مردم در صحنه و حمایت از مستضعفین عالم، پیام استکبارستیزی خود را به جهانیان صادر کرده است.

سرگرد اسماعیلی کاخ  افزود: آنچه تاکنون توانسته ماندگاری انقلاب اسلامی و توسعه کرانه های نفوذ گفتمان آن در پهنه ی گیتی را پدید آورد، در حقیقت همان مولفه ها و ارکان اصلی آن یعنی  سه گانه "اسلام" ، "رهبری" و "مردم" بوده است به گونه ای که مکتب، مدیریت و پشتوانه مردمی انقلاب اسلامی، الگوی ارزشمند و سرنوشت سازی به آحاد ملل و جوامع دیگر ارائه کرده است که نگاهی به تحولات و پدیده‌های تاثیرگذار جهانی در دهه های گذشته، بیانگر نقش آفرینی ابعاد و پیامدهای انقلاب اسلامی ایران در روندهاو فرایندهای آنها است.

وی ابراز داشت: امروز به فضل الهی مردم شریف و غیرتمند ایران همچون ۳۹ سال گذشته با حضوری غیرتمندانه و بی‌نظیر، توطئه‌های استکبار جهانی را خنثی خواهند کرد و تمام هجمه‌های دشمنان را بی تأثیر کرده و اتحاد و همبستگی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه خاطر نشان کرد:به برکت انقلاب اسلامی،جاری شدن روحیه انقلابی و تفکر جهادی و استقلال خواهی ملت ایران حاصل شده است و همین  موضوع سبب پیشبرد اهداف انقلاب در طی این سال ها بوده است.


وی همچنین تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب به پیش می رود و همانطور که امام راحل نیز فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند،حضور با شکوه شما در جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی تداعی کننده این امر می باشد.

سرگرد پاسدار اسماعیلی کاخ در پایان خاطر نشان کرد:اینجانب از یکایک مردم آزاده و مؤمن شهرستان ارزوئیه دعوت می‌کنم، در امتثال فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همه با هم و با هر گرایش و سلیقه‌ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشوری داشته باشیم.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
جهادگران بسیجی گروه جهادی ریحانه النبی شهر کرمان در ایام ...
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان زرند یک کانکس شام...
به همت گروه جهادی شهدای گمنام طی اقدامی جهادی وار شروع ب...