کد خبر:92074 تاریخ انتشار : 1396/10/9-13:41:21
بیانبه دانش آموختگان طرح ولایت کشوری استان کرمان در مورد 9 دی
بیانیه کانون طرح ولایت کشوری واحد خواهران استان کرمان به مناسبت گرامی داشت حماسه عظیم 9دی روز بصیرت بیانیه ای صادر کرد.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/92074
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:بیانیه کانون طرح ولایت کشوری واحد خواهران استان کرمان به مناسبت گرامی داشت حماسه عظیم 9دی روز بصیرت بیانیه ای صادر کرد.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
یا ایها النبی اتق الله ولا تطع الکافرین والمنافقین.(احزاب.1)
ای پیامبر تقوای الهی پیشه کن،پروای خدا را داشته باش.پیروی نکن،اطاعت نکن،نپذیر پیشنهادهای کافران ونه پیشنهادهای منافقان را.

انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران یکی از بیادماندنی ترین و پرشکوه ترین انتخابات بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است.حضور حداکثری و 85 درصدی مردم و ورود همه بازیگران داخلی و خارجی اعم از احزاب درون نظام وحتی جریانات معاند و مخالف انقلاب وجه تمایز اساسی آن است.
حضور حداکثری و حماسی مردم رای اکثریت آنان به گفتمان امام و انقلاب یک تصویر به نام (حماسه ملی) در ذهن همگان تداعی میکند.

شرایط موجود آن زمان برخلاف آرزوها و امیال برخی بود به طوری که به آنها اجازه جولان دادن ورسیدن به خواسته هایشان را نمیداد از این رو برخی زیرکانه به ستیز برخاسته اند چنانچه این دسته افراد برای رسیدن به هدف به آشوب روی آوردند و با تظاهر به پایبند بودن به ارزشهای مشترک از آنها استفاده ابزاری کردند و در آن زمان فتنه متولد شد.
بررسی وقایع بعد از انتخابات دهم نشان میدهد که ایران به محض ورود به بحث انتخابات وارد فضای فتنه انگیز شد زیرا انتخابات سال84 که با مشارکت بالای مردم برگزار شد نقشه های امریکا برای تغییر رژیم در ایران را با شکست مواجه کرد اما گویا از همان زمان برای انتخابات چهار سال بعد نقشه کشیدند وحتی در کتابهای خود به رنگ این فتنه هم اشاره کردند.فتنه 88 محصول چنین طرحی بود ب فرموده رهبر معظم انقلاب:این یک ابتکار جدید امریکابود البته در چند جای دیگر اجرا کرده بودند و بعد خواستند این تجربه را در ایران پیاده کنند یعنی به بهانه انتخابات در یک کشوری یک دولتی سرکار است که مورد قبول آمریکا نیست بعد اون اقلیتی که رای نیاورده اند را بکشاننددر خیابان و برای برجسته کردن و دیده شدن این اقلیت یک رنگی مشخص کردنند و البته کمکشان هم کردنند ودر اخر تو دهنی محکمی خوردنند.

وقتی آیه دوم سوره عنکبوت نازل شد حضرت علی (ع)از پیامبر(ص) سوال کردنند فتنه اجتماعی به چه معناست؟ فرمودند:فتنه وقتی است که حقیقت دچار ابهام شده باشد.
در انتخابات دهم هم حقیقت این بود انتخابات قانونی و صحیح برگزار شد اما فتنگران با دروغی به نام تقلب بر روی حقیقت خاک پاشیدند و یکی از سران فتنه میر حسین موسوی با مصاحبه پیش هنگام خود را پیروز انتخابات معرفی کرد تا حقیقت بیشتر در ابهام رود.

بنابه فرمایش حضرت امیر:فتنه به شکل حق روی می آورد و در هنگامی که پشت میکند با خبر میسازد ودر حال آمدن ناشناخته وبه گاه رفتن شناخته میشود و در قران نیز خصلت های زیادی برای منافقین و فتنه گران آمده از جمله متظاهر و نیرنگ باز و فریبکار بودن به طوری که حتی خودشان هم خیال میکنند کارشان در راه اصلاح جامعه است یعنی بر اخلالگری خودشان لباس اصلاح میپوشانند حال پرچمدار عبور موفق از فتنه بصیرت است اهل بصیرت فریب نمیخورند دشمنان و فتنگران که آن روزها تغیر شعارها و هتاکی به ولایت و آتش زدن تمثال مبارک امام ره و رهبر عزیز میزدند و در اخر برای خروج از بن بست خود به دین ستیزی که حربه اخرشان در جریان فتنه بود زدند با این کار در واقع به جنگ با مردم عزادار ایران پرداختند اما خروش عاشورایی در 9دی 88 همه نقشه فتنه گران را به آب کرد و حماسه 9 دی آبی بر آتش فتنه افروزان بود و بعد از آن با حضور با شکوه مردم با بصیرت در 22 بهمن 88 اخرین میخ به تابوت فتنه کوبیده شد.این ملت اجازه نمیدهند تا سردمداران نظام سلطه و استکبار در داخل کشور سرنوشت معین کند این ملت میدانند امام زمان ناظر است و میبیند این ملت امام زمانشان را خوشحال میکنند و نمیگذرند نام و یاد امام عاشورا و شهدا به فراموشی سپرده شود و به تعبییر امام راحل ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.9دی روز میثاق امت با ولایت است.

تقدیم به علمدار ولایت خلف صالح روح الله (ره) حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی که شجاعانه و یک تنه در مقابل فتنه گران ایستاد و یک گام از موضع اسلام عقب ننشست وبه امید انکه این پرچم به دست صاحب آن رساند.
وتقدیم به ملت عاشورایی که با بصیرتی تحسین برانگیز ندای هل من ناصر مولایشان را لبیک گفتند.

 کانون طرح ولایت کشوری واحد خواهران استان کرمان

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: