کد خبر:84671 تاریخ انتشار : 1396/7/20-10:32:35
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بم در محکومیت حمایت نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی از سران فتنه
در پی حمایت نماینده مجلس شورای اسلامی در بم از فتنه گران بسیج دانشجویی شهرستان بم با انتشار نامه ای سرگشاده به این نماینده منتشر کرد.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/84671
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:در پی حمایت نماینده مجلس شورای اسلامی در بم  از فتنه گران بسیج دانشجویی شهرستان بم با انتشار نامه ای سرگشاده به این نماینده منتشر کرد.

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بم در محکومیت حمایت نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی از سران فتنه

امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی): فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه‌انگیز دستش کوتاه می شود.

حقیقت انقلاب وابسته به آرمانها و ارزشهایی است که امروزه متاسفانه عده ای در صدد تعدیل و تقلیل آنها هستند و با زیر پا گذاشتن قانون و دهن کجی به آن و هم چنین زیر سوال بردن ابرو و حیثیت جامعه همچنان بر طبل بی قانونی می کوبند و اصرار دارند که در غبار فتنه بمانند و بی بصیرتی خود را بیش از پیش نمایان سازند و تاسف بارتر از همه اینکه، این تعدی و تجاوز و جریان سازیها و همچنین تطهیر سران فتنه در حالی است که  موضع  نظام در خصوص فتنه و سران فتنه کاملا مشخص ومبرهن است .

جناب آقای حبیب الله نیکزادی نماینده محترم مردم ولایتمدار شرق استان در مجلس شورای اسلامی
از شما که در کسوت مسئول  ارشد و نماینده مردمی در کشور باید ضامن حقوق ملت ایران باشید، انتظار چنین تسامحی وهمراهی با ناقضان حقوق اساسی مردم نمی رفت و نیاز است ضمن عذرخواهی از مردم شهید پرور شرق استان و ملت شریف ایران، از ظالمان درحق ملت ایران اعلام برائت نمایید و در این راستا مبادا از رای ملت مردم دیارتان تفسیری متفاوت ازنظر مردم ولایی شرق استان داشته باشید و از مسیر ولایت خارج شده  و از اعتبار این مردم هزینه برای رفع محرومیت و اعلام حمایت ازسران فتنه داشته باشید.

متاسفانه شاهد هستیم هنوز عده ای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هستند که دانسته یا نادانسته با حمایت آشکار و علنی سعی در تطهیر چهره منحوس فتنه و فتنه‌گران داشته و با سوء استفاده از جایگاه قانونی خویش بدون توجه به موازین شرعی و قانونی برخلاف خواسته ملت بصیر، اراده ملت عزیز و گرامی در به انزوا کشاندن سران فتنه را به سخره گرفته‌اند که جای بسی تاسف و تاثر دارد.

 بار دیگر یادآور میشویم کسانیکه نظام را به لبه پرتگاه برده و ظلمهای نابخشودنی را متوجه نظام و انقلاب کرده اند هرگز قابل فراموشی نخواهند بود وتکرار و اصرار بر فرافکنی در خصوص اینگونه اقدامات از سوی برخی جریانات و نمایندگان مجلس ناشی از سیاستهای غلط و القا شده از سوی کسانی است که وجود و حیات خود را در تشتت و تشنج آفرینی در محیط مقدس جامعه و کشور میدانند.

به کسانی که با حمایت و اظهار مطالبی موهن، سعی در تطهیر چهره نفاق  سران فتنه  آقایان میرحسین موسوی، مهدی کروبی و سید محمد خاتمی دارند، هشدار می‌دهیم دین خود را به بهای دنیای مستکبران معامله نکنند، همچنین حمایت نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی  را در این خصوص به شدت محکوم کرده و از سایر نمایندگان استان و ائمه جمعه و جماعات استان به خصوص ائمه محترم جمعه شرق استان مطالبه جدی می کنیم که با بیان مواضع شفاف نسبت به فتنه ۸۸ و فتنه گران ضمن محکوم کردن حرکت غیر انقلابی نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مطالبه جدی در این خصوص داشته باشند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان بم ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه ،اعلام می دارد ادامه این گونه هنجار شکنی ها و تبدیل فضای جامعه به باشگاه سیاسی و جناحی با سوء استفاده از جایگاه قانونی در مجلس را بر نمی‌تابد و توهین به ارزش‌های امت اسلامی ایران قطعاً با واکنش صریح و بدون تعارف از سوی دانشجویان انقلابی و مردم غیور شهرستان های شرق استان مواجه خواهد شد و امت حزب الله اجازه نخواهند داد حامیان فتنه در این شهر جولان دهند.

 دانشجویان حسینی و انقلابی دانشگاههای بم ضمن تسلیت این ایام به ساحت مقدس امام زمان(عج)، رهبری و ملت ایران به ویژه دانشجویان عزیز، اعلام می‌دارد که  ملت غیور اسلامی به ویژه دانشجویان حسینی این کشور از کربلا درس‌های بسیار گرفته‌اند، فی‌المثال آموخته‌اند گذشته انسان‌ها توجیه‌ای برای رفتار حال آنها نیست، چون می‌دانند راس مقدس فرزند پیامبر(ص ) را کسی به روی نیزه فرستاد که بارها پیاده به زیارت کعبه رفته و روزی از سرداران جانباز مولا علی(ع) بوده است. این جملات ما را به یاد افرادی می‌اندازد که در سال ۸۸، فتنه به پا کردند و به عاشورای حسینی(ع) به بدترین وجه ممکن هتاکی کردند. کسانی که روزی از شناخته شده‌ها و خواص نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند، کسانی که هتاکان به عاشورای حسینی(ع) در سال ۸۸ را خداجو خواندند.

ما دانشجویان انقلابی بسیج دانشجویی دانشگاهیان شهرستان بم همراه باجمع مردم انقلابی استان کرمان درجای جای این خطه ابراز میداریم که بهتر بود به جای این سیاسی کاری ها درقامت یک نماینده مردمی و انقلابی درپی دفاع ازاستعداد وکرامت وعزت و منابع این دیار شرقی کرمان دردستگاه های اجرایی ارشد کشور برمی آمدید که امروز شاهد فوت تعداد عدیده زیادی ازخردسالان و مردم ازکوچکترین بیماری ها و عقرب زدگی ها و ادامه داربودن محرومیت این شهرستان درتمامی عرصه ها و نیازهای اساسی مردم نبودیم و امروز با حفظ عزت وکرامت این عزیزان کارنامه ای درخشان در اذهان این مردم به جا می گذاشتید وکرامت واعتبار را در جمع آوری امضاء در حمایت از فتنه گران صرف نمی نمودید.

ودرپایان دانشجویان انقلابی بسیج دانشجویی دانشگاهیان شهرستان بم همراه با مردم انقلابی استان و شهرستان های شرقی ضمن محکومیت این عمل مقبوح اعلام میداریم اگراین رویه تحقیر انقلاب ازسوی نمایندگان این شهرستانها ادامه یابد با آنها عملی انقلابی انجام خواهند داد و همانها که به ایشان اعتبار بخشیدند آنها را از اعتبار نمایندگی مردم انقلابی و ولایت پرور ساقط خواهند نمود و هیچ گاه در زمره اعتبار مردمی قرارنخواهند گرفتد.

باشد که با اعلام برائت خود از این عمل قبیح  و عذرخواهی از خانواده شهدا با الخصوص شهدای فتنه ۸۸ اعتبار ولایی خود رابه اذهان ونگاه مردمی این استان شهید پرور برگردانند وکارنامه ای درخشان ازپیگیری مطالبات مردمی این شهرهای شرقی استان درتاریخچه کاری خود ثبت وضبط نمایند.    
                                                                                   
«والعاقبه للمتقین»

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: