کد خبر:91958 تاریخ انتشار : 1396/10/7-19:36:11
مسئول بسیج‌دانشجویی دانشگاه پیام‌نورشهرستان بم:
حماسه ۹ دی‌ خون تازه‌ای در کالبد انقلاب اسلامی دمید
مسئول بسیج‌دانشجویی دانشگاه پیام‌نورشهرستان بم گفت:اگر حماسه ۹ دی‌ماه و حضور مردم نبود، دشمنان به خود اجازه می‌دادند فتنه‌های دیگری را برنامه‌ریزی کرده و این حماسه خون تازه‌ای در کالبد انقلاب اسلامی دمید.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/91958
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بم گفت: اگر حماسه ۹ دی‌ماه و حضور مردم نبود، دشمنان به خود اجازه می‌دادند فتنه‌های دیگری را برنامه‌ریزی کرده و این حماسه خون تازه‌ای در کالبد انقلاب اسلامی دمید.

میلاد لرستانی بیان داشت: 9دی‌ماه مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی با عظمت خود پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویان داخلی و خارجی دادند؛ چراکه ولایت‌فقیه خط قرمز مردم ایران بوده و اگر هر گروهی بخواهد در برابر آن بایستد، قطعاً با پاسخ محکمی از سوی مردم مواجه خواهند شد.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بم گفت: مهم‌ترین پیام ۹ دی خطاب به مسئولان این بود که با وحدت و برادری و باهمت و تلاش جهادی روبه سوی اهداف بلند نظام گام برداشته و از دعوا‌های سیاسی پرهیزکرده و مردم را یاری و کمک کنند و با پرهیز از خوی اشرافی گری مستضعفان یاری رسانند و از دانشجویان نیز انتظار این است که به تلاش جهادی خود هم، چون گذشته ادامه دهند.

لرستانی ادامه داد: فتنه گران باید بدانند جایگاهی در بین مردم ندارند و رسماً باید از مردم عذرخواهی کنند؛ اما باعث تأسف است که نه‌تنها آنان اظهار پشیمانی نکرده؛ بلکه عده‌ای به دنبال تطهیر این افراد از این خطای مشهود هستند و این مسئله برای مردم قابل‌تحمل نبوده و با برخورد دانشجویان انقلابی مواجه خواهند شد.

وی تصریح کرد: دانشجویان شهید در هر زمان با خون خود این انقلاب را آبیاری کرده و در این زمان لازم است که دانشجویان با الگوگیری از شهدای دانشجو در مسیر زندگی خود بهترین راه را انتخاب کرده و با نگاه به درون مشکلات راحل کنند؛ چراکه اگر نگاه به غرب باشد به‌یقین نتیجه‌ای حاصل نخواهد شد

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: