کد خبر:91958 تاریخ انتشار : 1396/10/7-19:36:11
مسئول بسیج‌دانشجویی دانشگاه پیام‌نورشهرستان بم:
حماسه ۹ دی‌ خون تازه‌ای در کالبد انقلاب اسلامی دمید
مسئول بسیج‌دانشجویی دانشگاه پیام‌نورشهرستان بم گفت:اگر حماسه ۹ دی‌ماه و حضور مردم نبود، دشمنان به خود اجازه می‌دادند فتنه‌های دیگری را برنامه‌ریزی کرده و این حماسه خون تازه‌ای در کالبد انقلاب اسلامی دمید.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/91958
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بم گفت: اگر حماسه ۹ دی‌ماه و حضور مردم نبود، دشمنان به خود اجازه می‌دادند فتنه‌های دیگری را برنامه‌ریزی کرده و این حماسه خون تازه‌ای در کالبد انقلاب اسلامی دمید.

میلاد لرستانی بیان داشت: 9دی‌ماه مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی با عظمت خود پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویان داخلی و خارجی دادند؛ چراکه ولایت‌فقیه خط قرمز مردم ایران بوده و اگر هر گروهی بخواهد در برابر آن بایستد، قطعاً با پاسخ محکمی از سوی مردم مواجه خواهند شد.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بم گفت: مهم‌ترین پیام ۹ دی خطاب به مسئولان این بود که با وحدت و برادری و باهمت و تلاش جهادی روبه سوی اهداف بلند نظام گام برداشته و از دعوا‌های سیاسی پرهیزکرده و مردم را یاری و کمک کنند و با پرهیز از خوی اشرافی گری مستضعفان یاری رسانند و از دانشجویان نیز انتظار این است که به تلاش جهادی خود هم، چون گذشته ادامه دهند.

لرستانی ادامه داد: فتنه گران باید بدانند جایگاهی در بین مردم ندارند و رسماً باید از مردم عذرخواهی کنند؛ اما باعث تأسف است که نه‌تنها آنان اظهار پشیمانی نکرده؛ بلکه عده‌ای به دنبال تطهیر این افراد از این خطای مشهود هستند و این مسئله برای مردم قابل‌تحمل نبوده و با برخورد دانشجویان انقلابی مواجه خواهند شد.

وی تصریح کرد: دانشجویان شهید در هر زمان با خون خود این انقلاب را آبیاری کرده و در این زمان لازم است که دانشجویان با الگوگیری از شهدای دانشجو در مسیر زندگی خود بهترین راه را انتخاب کرده و با نگاه به درون مشکلات راحل کنند؛ چراکه اگر نگاه به غرب باشد به‌یقین نتیجه‌ای حاصل نخواهد شد

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
جهادگران بسیجی گروه جهادی ریحانه النبی شهر کرمان در ایام ...
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان زرند یک کانکس شام...
به همت گروه جهادی شهدای گمنام طی اقدامی جهادی وار شروع ب...