کد خبر:92039 تاریخ انتشار : 1396/10/9-9:7:32
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سیرجان:
حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصيرت مردمی است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سیرجان گفت:حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصيرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ايستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دين آنها بايستد در برابرتمام دنيای آنها خواهند ايستاد.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/92039
عظیم دهشیری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سیرجان در گفتگوی" پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان" در رابطه با حماسه 9 دی افزود:حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورايی مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامی در راهپيمايی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگری در افتخارات مرد و زن ايرانی به حساب می آيد .
وی افزود:حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصيرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ايستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دين آنها بايستد در برابرتمام دنيای آنها خواهند ايستاد.

دهشیری نوضیح داد:روز نهم دی ماه در تاريخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصيرت» تبديل به يوم الله و ماندگار گرديد.

وی در ادامه گفت:روز نهم دی روزی است که مردم ايران نشان دادند که با بصيرتند و در ميان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولايت فقيه است، بر می دارند و در نهايت روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ايران نشان دادند که اين جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا به مملکت تان آسيب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پايبند هستند. 

وی در پایان به این نکته اشاره اشاره کرد : نهم دی ماه يک هزار و سی صد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصيتی نظام اسلامی بود.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: