کد خبر:93932 تاریخ انتشار : 1396/12/1-18:52:37
دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: کنگره شهدای دانشجو با همت دانشجویان و دانشگاه ها استان در5 اسفند ماه در شهر کرمان در حسینیه ثارالله برگزار می شود.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/93932
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کرمان افزود:هدف از برگزاری  کنگره شهدا، شناخت فرهنگ شهدا و انتقال به نسل جوان است و تا کنون دو کنگره برگزار شده و این دومین کنگره شهدای دانشجواست که در کرمان برگزاری می شود.

وی تشریح کرد:فعالیت های که در خصوص کنگره شهدا صورت گرفته است، شناسایی تکمیل بانک شهدای دانشجو؛ تقدیر و تجلیل از خانواده ای شهدای دانشجو و جمع آوری آثار شهدا و محصولات کنگره بوده که در این برنامه 5کتاب ارائه خواهد شد.

وی اذعان کرد:وموضع مورد اهمیت ما شناساندن شهدای دانشجو به نسل جوان است چون که شهدای شاخصی در استان کرمان حضور داشتند که کمتر مورد توجه قرار گرفتند و بنا بر این داریم که این فرهنگ را بتوانیم با کارهای فرهنگی اثر گذار به عوام جامعه به خوبی منتقل کنیم.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان در پایان توضیح داد:کنگره ی در پیش رو اختتامیه برنامه های قبلی تحت عنوان کنگره شهدای دانشجو استان کرمان است و از سه سال گذشته تا به حال بیش از 60 یادواره برگزار شده است ،که کنگره شهدای دانشجوهم با همت دانشجویان و دانشگاه ها استان در5 اسفند ماه در شهر کرمان در حسینیه ثارالله برگزار می شود.

photo_2018-02-20_18-51-28.jpg
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: