کد خبر:72508 تاریخ انتشار : 1396/2/18-13:16:37
معاون سیاسی سپاه پاسداران:
مردم کسی را انتخاب می کنند که برای آن ها قدرت و عزت بیاورد/کسی رأی می آورد که درد مردم را بفهمد
سردار سنایی راد( معاون سیاسی سپاه پاسداران) در جمع دانشجویان کرمانی در گردهمایی انقلابیون جوان گفت :پس باید مردم در انتخابات آگاهانه رأی دهند، به کسی که مدیری را انتخاب کند که تولید قدرت و عزت را برای مردم ایجاد کند.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/72508
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:سردار سنایی راد( معاون سیاسی سپاه پاسداران) در جمع دانشجویان کرمانی در گردهمایی انقلابیون جوان گفت :بسیجی بودن یک افتخار است، افتخاری برای نظام و رهبری و شهدا و همه ما موظفیم در حفظ نظامی که امام عزیزمان فرموده است از اوجب واجبات است دفاع کنیم.
معاون سیاسی سپاه پاسداران افزود: وظیفه ما درست انجام دادن کارمان است، بنابراین در عرصه جنگ و بعد از جنگ باید از دینمان حفاظت کنیم، مشارکت حداکثری درانتخابات حفظ نظام است ، همه موظف هستیم این نشاط را در کشور حفظ کنیم  که به نفع مشارکت حداکثری باشد و از الزمات آن هم رقابت سالم است.
 تزریق خون تازه به نظام جمهوری اسلامی است
وی تشریح کرد:انتخابات به نظر مقام معظم رهبری تزریق خون تازه به نظام جمهوری اسلامی است، کسی خوب  کار کرده ابقا می‌شود و کسی که ادعا داشته بهتر از آن کار می کند وارد عرصه انتخابات می شود، گردش قدرت با رأی مردم مسالمت آمیز و بدون نزاع صورت می گیرد چون اگر شان مسئولیت خدمت باشد نزاعی پیش نمی آید.
وی اظهار داشت: وقتی قدرت به ثروت گره می خورد فرد دل نمی کند اما اگر شان مسئولیت درنظامی که فلسفه آن عدالت است، خدمت باشد؛  ارزش حکومت به تعبیر امام علی (ع) از آب بینی بز کمتر است.
سنایی راد اذعان کرد:پس باید مردم در انتخابات آگاهانه رأی دهند، به کسی که مدیری را انتخاب کند که تولید قدرت و عزت را برای مردم  ایجاد کند.
وی با برشمردن برخی ویژگیهای اصلح تشریح کرد: اول اینکه به وعده های انتخاباتی عمل کرده باشند(باید به اکثریت وعده های خودش عمل کرده باشد)و بعد هم نباید خلف وعده کند و بگوید ما این حرفا را نزده ایم  اما خوشبختانه همه چیز سیو شده و با سند وجود دارد.
سنایی راد افزود: دومین ویژگی که باید یک رئیس جمهور داشته باشداین است که در سیاست خارجی یا کسب عزت شده باشد یا کسب منفعت یا تحریم ها برداشته شده باشد، سوئیفت آزاد شده باشد وتجارت ما راحت باشد یا این که پاسپورت ما ارتقا پیدا کرده باشد ،یا کار بزرگ در کشور انجام داده باشد که مردم خواهان آن فرد برای حضور دوباره در راس اجرایی کشور باشند.
معاون سیاسی سپاه پاسدران اذعان کرد: کسی می تواند رأی بیاورد که  نیاز های واقعی  مردم را به خوبی تشخیص داده باشد ،یعنی مشکلات دولتهای قبلی را شناسایی کند که بتواند آنها را رفع کند.پس توده مردم نگاه می کند که چه کسی می تواند مطالبات آن ها را رفع کند.
وی عنوان کرد: بیکاری امروز بدترین معضل در جامعه است اینکه ما بگویم ما اصلا بیکار نداریم و در فضای امید به سر می بریم  با اینکه مشخص است در کشور 4میلیون بیکار داریم در تضاد است ،جوان تحصیل کرده شرمش بیشتر از بی سواد است.  
وی اظهار داشت:امروز هم مردم با اجرای مناظرات زنده می تواند درست  تصمیم بگیرند در مناظرات هم افراد باید خطوط قرمز را رعایت کنند  و نباید فضا را خیلی ملتهب کنند چون مناظره جایی است که بازیگران سیاسی در آن حضور دارند و هواداران  آن ها خیلی موضوع را جدی می گیرند و فضای جامعه را ملتهب می کند، چون دشمنان خواستار آوردن ناامنی از خارج مرزها به داخل ایران هستند.
وی مطرح کرد:همه ما باید به حفظ آرامش کشور کمک کنیم و از فردی حمایت کنیم که  مساله امروز مملکت را به خوبی تشخیص می دهد و حتما از تخریب افراد در این مسیر جلوگیری کنیم.
انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: