کد خبر:92061 تاریخ انتشار : 1396/10/9-12:47:31
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم:
ملت و مردم باید مراقب باشد که جای انقلابی و فتنه گر عوض نشود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم گفت:ملت و مردم ما باید مراقب باشند،دانشجوی ما که ذهن باز و فکر دغدغه مند جامعه است باید مراقب باشد تا کید می کنم باید مراقب باشد که جای انقلابی و فتنه گر عوض نشود.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/92061
محمد پاد در گفتگوی با خبرنگار"پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرماندر رابطه با 9 دی افزود: ۹دی ثابت کرد مسئله ولایت در نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک اصل اساسی است که محور تمام وابستگی مردم به نظام ولایت است و اگر ولایت نباشد کل نظام از مردم منفک می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم افزود:ملت و مردم ما باید مراقب باشند،دانشجوی ما که ذهن باز و فکر دغدغه مند جامعه است باید مراقب باشد تا کید می کنم باید مراقب باشد که جای انقلابی و فتنه گر عوض نشود.


دربحث فتنه مسئله برخورد جریانی با فتنه است

وی توضیح داد:ما امروزه دچار فتنه ای بزرگ و حتی به بزرگی فتنه88 شده ایم امروز مردم رنج دیده و قشر ضعیف جامعه به مسائل اجتماعی مانند گرانی،تورم،بیکاری و....اعتراضی کنند با عناوینی مانند فتنه اقتصادی و...آنها را فتنه گر معرفی کرده!مردمی که تا اردیبهشت 96سرمایه های نظام وکشور بودند به یک باره فتنه گر وضد نظام معرفی میشوند!معلمان،کارگران و....که در سال 88حماسه 9دی را رقم زدند را به یک باره نماینده فتنه یقه آبی ها معرفی می کنید،به جای اینکه یقه فتنه گران واقعی را بگیرید!


وی اذعان کرد:راه انقلاب اسلامی، راه دین خداست و بدیهی است دشمنان بسیار از انواع گوناگون داشته و دارد. از صدر اسلام تا به امروز چنین بوده است و برای جریان حق، فتنه‌ها به وجودآمده وتا مادامی که حق و باطل باشد، فتنه‌ها هم توسط جریان باطل به وجود خواهد آمد و تمام‌شدنی نخواهد بود.


محمد پاد گفت :پیام اصلی من به مردم و ملت این است:مردم ما، ملت ما، بخصوص مردم عزیز و انقلابی  استانهای جنوب شرق کشور و شهرستان بم بدانند،

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم توضیح داد:دانشجویان انقلابی خود را مطالبه گر و حافظ حقوق عمومی همه شهروندان ایرانی اعم از: ترک، لر، کرد، فارس، بلوچ و... می دانند و صدای رسای خود را جهت احقاق  حقوق آنان به کار می گیرند.


درپایان از تمامی مردم عزیز و شریف ایران از کارمند،کارگر،رئیس،وکیل و ....و بخصوص از دانشجویان عزیزی که امروز آماج بزرگترین حملات دشمن قرار گرفته اند می خواهم امسال 9دی را شکوه مندانتر و عزتمندانتر بیافرینند.

      والسلام علیکم و رحتمه الله و برکاتو
                     محمدپاد
دبیر شورای تبیین مواضع جنوب شرق کشور و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: