کد خبر:94240 تاریخ انتشار : 1396/12/9-22:6:44
بسیج دانشجویی بم:
نشست مطالبه گری بسیج دانشجویی بم با نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی
نشست مطالبه گری مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان بم با نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/94240
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان: نشست مطالبه گری مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان بم با نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
در ابتدای این نشست مهندس نیکزادی نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد دو ساله خود ارائه کردند.

در ادامه این نشست مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان بم به بیان گزارشی از معضلات و مشکلات مردم شرق استان پرداخت و گفت: متاسفانه ناکارآمدی بعضی از مسئولان در این دولت مشکلات زیادی همچون معیشت، بیکاری، عدم کنتل بازار و گرانی را به دنبال داشته است.

سلیمانی افزود: مسئولان شهرستان با وجود اینکه بطور رسمی توسط بسیج دانشجویی جهت حضور در دانشگاهها دعوت شدند امام متاسفانه از حضور و پاسخگویی امتناع می ورزند و علی رغم فرمایشات رهبر معظم انقلاب توجهی به مطالبات دانشجویی ندارند.
گفتنی است خلاصه مهمترین  سوالات مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاههای بم در نشست مطالبه گری با  نماینده مردم شرق استان در مجلس

محمد پاد مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم سوال خود را اینطور مطرح که روند جذب و گزینش در دانشگاه علوم پزشکی بر پایه چه اساس و معیار های است که رابطه بر ضابطه ترجیح دارد و متاسفانه عدالت اجرا نمی شود.
میلاد لرستانی مسئول حوزه پیام نور بم : با توجه به سخنان مقام معظم رهبری و فرمایشات صریح و روشن ایشان درباره سران فتنه چرا شما که باید دغدغه مشکلات مردم شرق استان را داشته باشید جزء نمایندگانی بودیدی که نامه به رئیس جمهور مبنی بر برداشتن محدودیت از سید محمد خاتمی را امضا زدید.و دوم اینکه روستاهای اطراف شهرستان با مشکل قطعی آب بصورت متوالی مواجه هستند و مسئولان شهری پاسخکوی این مسئله نمی باشند.

محمدرضا کلانترزاده دبیر شورای تبیین مواضع بشیج دانشجویی شهرستان به مشکلات حاشیه نشینان و معضلات اجتماعی و نداشتن آب و برق این مردم اشاره کرد و در ادامه پیرامون پدیده ریزگردها در شرق استان، گردشگری و نبود زیرساخت های لازم در شهرستان، مشکلات کارگران ارگ جدید مطالبات خود را بیان کردند.

محمد رضا کدوری مسئول بسیج دانشجویی علمی کاربردی علوم پزشکی پیگیری نماینده را در خصوص حل مشکل مدارک تحصیلی دانشجویان علمی کاربردی و عدم اعتبارشان از سوی وزارت علوم را خواستار شدند.

از دیگیر مطالبات دانشجویی این نشست می توان به ماندن خرمای بم در سردخانه ها و عدم فروش دسترنج مردم این منطقه، سیاسی کاری برخی مسئولین شهری نسبت به نیروها و نهادهای انقلابی، تعطیلی شهربازی بم، معضلات اجتماعی و بالا رفتن آمار طلاق در شهر بم، معضل بیکاری و اشتغال جوانان، دامن زدن اداره ارشاد فقط به برگزاری کنسرت در حوزه فرهنگ و  بی مدیرتی در برخی ادارات می توان اشاره کرد.
photo_2018-02-28_14-34-59.jpg

photo_2018-02-28_14-35-02.jpg

photo_2018-02-28_14-35-04.jpg

photo_2018-02-28_14-35-07.jpg

photo_2018-02-28_14-35-12.jpg

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: