کد خبر:84749 تاریخ انتشار : 1396/7/22-13:33:41
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زرند:
نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان زرند در وهله اول به وظایف خودش عمل کند
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زرند نامه اعتراض آمیزی خطاب به دکترحسین امیری در پی نامه حمایت از فتنه گران نوشتند
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/84749
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان: بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زرند نامه اعتراض آمیزی خطاب به دکترحسین امیری در پی نامه حمایت از فتنه گران نوشتند.
متن نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام‌ معظم رهبری:
"دنیاطلبان برای اینکه به مقاصد خودشان برسند، در جامعه فتنه ایجاد میکنند؛ جنگها، تبلیغات دروغین، سیاست‌بازیهای ناجوانمردانه؛ اینها ناشی از همین دنیاطلبیهاست." ۱۳۸۷/۰۶/۲۹

نزدیک به هشت سال از شکستن نقشه شوم دشمنان توسط مردم بیدار و حماسه ساز ایران اسلامی در زمستان سوزان 88 می گذرد. به راستی که فقط خدا میداند که این فتنه شوم که نقشه اش توسط مستکبران جهان طراحی شده بود توسط عده ای از داخل این مرز و بوم با همکاری سرویس جاسوسی بیگانگان اجرا شد، چقدر پیچیده بود که برخی از خواص جامعه را دچار تردید کرد.

جناب آقای دکتر امیری خودتان میدانید و اگر خودتان را به ندانستن زده اید بدانید که مردم ایران اسلامی در نه دی 88 فریاد لعن و نفرین بر کسانی سر دادند که پای رسیدن به یک مقام سیاسی حرمت عاشورای ابا عبدالله را شکستند. این رفع حصر کمترین مجازات آنان بود که برایشان با توجه به شرایط نظام اسلامی در نظر گرفته شد.
 
طبق فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی "فتنه خط قرمز ماست"، به شما توصیه میکنیم همانطور که اعلام کرده اید، در هر کجا نیاز باشد برای خدمت به مردم حاضر میشوید، اکنون هم در مسئله ای که خواست مردم و نظام است دخالت ناروا و نابه جا نکنید.
 
جناب آقای دکتر امیری بدانید که همانگونه که مردم با پیروی از مولایشان امام حسین(علیه السلام) آتش این فتنه را خاموش کردند نخواهند گذاشت این فتنه گران دوباره در این سرزمین که به نام شهیدان است قد علم کنند.
 
آقای دکتر امیری شما چگونه از طرف نسل سوم حاضر شدید نامه رفع حصر را امضا کنید و خواسته ی آنها را رفع حصر اعلام کنید و در توجیه و دفاع از این عمل خود بگویید بر طبق سخنان رهبری برای مقابله با ایجاد جریان دوقطبی در جامعه دست به این عمل زده ام !!!!! حال اینکه کار شما بسیار مضحک و بچگانه است. آقای دکتر امیری نماینده محترم‌ مجلس در جریان باشید خواسته های رهبری و نسل جوان
 امروز ارائه یک برنامه قوی در عرصه فرهنگ، معیشت و گذراندن زندگی، ازدواج، رفع بیکاری، برخورد قاطع با حقوق های نجومی و ... است. از شما که باید مطلع امور باشید و به عنوان نماینده مردم در مجلس هستید، چنین کار هایی خنده آور است. شما با این کارتان عملاً به درک و شعور نسل سوم انقلاب اسلامی توهین کردید.
 
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور در پایان این بیانیه خطاب به همه مسؤولین اعلام می کند از آنجایی که فتنه خط قرمز ماست، هیچ کس این حق را ندارد از این خط عبور کند و اگر عبور کرد منتظر نه دی دیگری باشد که این بار با شکوه تر برگزار خواهد شد.
 
ما جوانان و دانشجویان انقلابی شهرستان زرند و کوهبنان از نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان زرند میخواهیم تا در جهت آنچه وظایف خودش است عمل کند و به راهگشایی یکی از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری در حال حاضر که معیشت مردم است همت بگمارد و گوشش را  به عده ای که جناح سیاسی و خواسته خود را ارجح تر از خواسته مردم و نظام میدانند نسپارد که همانا همانطور که خدا در قرآن فرموده :" الفتنه اشد من قتل..."
                                         والسلام

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زرند 
انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: