کد خبر:80381 تاریخ انتشار : 1396/5/8-8:56:40
یادداشت/ داود گودرزی
وحدت و انسجام مسئولین، گام اول مواجهه با سناریو دشمن
برای مواجهه با این سناریو دشمن، گام اول وحدت و انسجام مسئولین است و گام دوم اقدامات سلبی و ایجابی برای استفاده از فرصت‌های بی شمار داخلی و منطقه‌ای و مقابله با تهدیدات است.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/80381
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:،داوود گودرزی، رئیس سازمان بسیج دانشجویی،سخنان دیروز آقای روحانی و سایر مسئولین در برابر تحریم‌های جدید آمریکا میتواند شروع خوب برای فصل تازه‌ای از مواجهه با دشمن باشد به شرط آنکه به همین مقدار الفاظ و جملات خوب اکتفا نشود. دشمن با محاسبات غلطی که از ملت ایران پیدا کرده است به دنبال افزایش فشار اقتصادی است تا از قبل آن مردم و مسئولین را در برابر خواسته‌های خود به کرنش وادار نماید.

طبیعی است که در این شرایط نفوذ فرهنگی و نفوذ در باور‌ها و عقاید و سبک زندگی مردم با سرعت بیشتر انجام می‌شودتا ظواهر و گفتمان جامعه ایران هرچه زود‌تر انقلابی زدائی شود و زمینه پذیرش این خواسته‌های نابحق فراهم‌تر شود.

برای مواجهه با این سناریو دشمن، گام اول وحدت و انسجام مسئولین است و گام دوم اقدامات سلبی و ایجابی برای استفاده از فرصت‌های بی شمار داخلی و منطقه‌ای و مقابله با تهدیدات است. ابتدائی‌ترین کار در این مرحله تلاش برای تحقق شعار سال یعنی تولید و اشتغال است. ظرفیت‌های فراوان بلا استفاده کشور با قاعده گذاری‌ها و سیاست گذاری‌های درست و مدیریت صحیح منابع مالی و نیروی انسانی جوان و خلاق ایرانی حتما جوابگوی نیاز‌های مختلف ملت ایران است؛ لذا مواضع مسئولین که حتما باید محکم‌تر از گذشته بیان شود در صورتی موثر واقع خواهد شد که اقدام عملی به دنبال داشته باشد و همه به این گزاره ایمان بیاوریم که با اتکا به ظرفیت‌های داخل میتوان به دشمن گفت:: #به_درک که تحریم کردی.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: