کد خبر:72428 تاریخ انتشار : 1396/2/18-9:9:30
گردهمایی انقلابیون جوان با حضور سردار ثنایی راد در کرمان/تصاویر
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان کرمان گردهمایی "انقلابیون جوان" را عصر دیروز برگزار کرد.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/72428
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان کرمان گردهمایی "انقلابیون جوان" را عصر دیروز برگزار کرد.
این گردهمایی با حضور سردار ثنایی راد( معاون سیاسی سپاه پاسداران) و ناصر بهروز مسئول بسیج دانشجویی کرمان وحضور پرشور دانشجویان در تالار پردیس شهید باهنر برگزار شد.
دکتر رضا صابری عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان(پردیس خواجه نصیر کرمان) در گردهمایی "انقلابیون جوان" گفت:شأن و نزول بسیج را در انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی باید پیدا کرد، شهادت ها و رشادت ها را ما در هشت سال دفاع مقدس دیده ایم و حال همان مفاهیم  جنگ تحمیلی و جبهه را در بسیجیان حال حاضر می بینیم امروز آن مفاهیم باید باقی بماند و باید استوار تر از گذشته پیش ببریم.
 وی اذعان کرد:خودسازی بسیجیان باید همه جانبه باشد فکری ،عملی، علمی ؛معرفت دینی بسیج این است که باید بتواند این رشد آگاهی خود را بالا ببرد می تواند به عنوان الگو نشان دهد و باید رفتاری و اخلاقی و تعامل با جامعه الزامات اخلاقی را بیش از پیش رعایت کنیم.  
صابری با بیان اینکه بسیجیان باید در همه رتبه ها نفرات اول باشند ادامه داد:بسیجیان باید در همه جا مایه جلب محبت و دفع حداقلی باشند  و همیشه برای در جایگاه های اول حرف داشته باشنداز این طریق بسیجی می تواند جذب حداکثری را داشته باشد. 
وی با اشاره به سخن خمینی کبیر که گفته اند"بسیج شجره طیبه است که شکوفه های آن بوی وصال می دهد"این تعبیر از اخلاص و پاکی بسیجی ها خبر می دهد.
وی توضیح داد:بسیج به نظرهمه افراد صاحب نظر باید فرا جناحی باشد تا آحاد ملت را جذب خود کندخود کنند.

IMG_3407.jpg

IMG_3412.jpg

IMG_3423.jpg

IMG_3425.jpg
IMG_3451.jpg

IMG_3453.jpg

IMG_3466.jpg

IMG_3467.jpg

IMG_3471.jpg

IMG_3483.jpg

IMG_3503.jpg

IMG_3524.jpg
عکاس:سمیراطالبی پور

انتهای پیام/

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: