کد خبر:93510 تاریخ انتشار : 1396/11/22-17:19:23
بىانىه بسىج دانشجوىى شهرستان سىرجان به مناسبت 22بهمن:
22 بهمن ماه مشتی محکم به دهان دشمنان یاوه گو
22 بهمن ماه به عنوان یکی از جلوه‌های همراهی مردم با انقلاب اسلامی، مشتی محکم به دهان دشمنان یاوه گو و دلقک مسلک اسلام است که همواره تلاش کرده‌اند با طرق مختلف سد راه جریان حق در طول تاریخ شوند از ابوسفیان گرفته تا شمر و از مامون گرفته تا ترامپ!
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/93510
 
بسم رب الشهدا و المستضعفین
 
امام خامنه‌ای(حفظه الله): هر سال بیست و دوی بهمن، ملت ایران ضربه‌ای بر دشمنان وارد می‌کند و مثل بهمنی بر سر دشمنان و مخالفان فرود می‌آید. 28/11/1391

دهه‌ی فجر، دهه‌ی گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از پر افتخارترین روزهای تاریخ ایران است. روزی که مردم ایران ثابت کردند پس از سال‌ها تحمل درد و رنج نظامات شاهنشاهی به بلوغ سیاسی، فرهنگی و اجتماعی رسیده‌اند و دیگر نخواهند گذاشت سرنوشتشان را تاج به سر داران دیکتاتور و بی‌کفایتی تعیین کننده که امضایشان پای قراردادهای ننگینی همچون ترکمان چای، کاپیتولاسیون، دارسی و سعدآباد است.

انقلاب برای اسلام و برای جهان اسلام در قرن تحقیر و مقابله با دین بلاشک ضرورت و نیازی قطعی بود تا مانع تحریف، سکولاریزه شدن و نابودی تفکر زندگی ساز اسلام گردد. تفکری که در هرگوشه‌ای از مناطق مسلمان نشین جهان که استعمار پا نهاد در مقابلش قد علم کرد و شیاطین از شدت بغض و کینه کمر به نابودی آن بستند چرا که اسلام ناب نشات گرفته از لسانی است که در اوج تحریم و تهدید فرمود: مَوْتٌ فی عِزٍّ خیرٌ مِنْ حَیاةٍ فی ذلّ

در این بین نقش مردم در مشروعیت بخشی به نظام اسلامی در قالب مردم سالاری دینی، نقشی محوری بوده که نجات دهنده نظام اسلامی در گردنه‌های غبار آلود جاده‌های پر پیچ و خم رسیدن به قله‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

22 بهمن ماه به عنوان یکی از جلوه‌های همراهی مردم با انقلاب اسلامی، مشتی محکم به دهان دشمنان یاوه گو و دلقک مسلک اسلام است که همواره تلاش کرده‌اند با طرق مختلف سد راه جریان حق در طول تاریخ شوند از ابوسفیان گرفته تا شمر و از مامون گرفته تا ترامپ!

در آستانه‌ی چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، ما دانشجویان بسیجی نیز هم گام با مردم ضمن تبریک فرا رسیدن دهه‌ی فجر به همه‌ی حق طلبان، روشن ضمیران و ظلم ستیزان جهان و گرامی داشت یاد و خاطر امام خمینی(ره) و همه‌ی شهدای راه حق، عدالت و آزادی معتقدیم بهای همراهی تاریخی و مقتدرانه مردم با نظام اسلامی بر طرف ساختن مشکلات و موانع معیشتی و فرهنگی جامعه است و ان شاالله شاهد باشیم مسئولین با توجه ویژه به نقش مردم و مطالبات آن‌ها روز به روز شاهد اوج‌گیری بیش از پیش سیمرغ انقلاب اسلامی و نزدیکی به حق مطلق باشیم.

فان حزب الله هم الغالبون

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: