کد خبر:91987 تاریخ انتشار : 1396/10/8-19:13:22
بیانیه دفتر بسیج دانشحویی شهر کرمان:
9 دی روز درخشش حضور جوانان نسل سوم انقلاب است
شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشحویی شهر کرمان به مناسبت گرامی داشت حماسه عظیم 9دی روز بصیرت بیانیه ای صادر کرد.
لینک کوتاه http://kerman.bso.ir/id/91987
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشحویی شهر کرمان به مناسبت گرامی داشت حماسه عظیم 9دی روز بصیرت بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
الا لا یحمل هذا العلم الا البصر و الصبر 
امیرالمونین(ع):این پرچم،پرچم انسانیت،اسلام و توحید را آن کسانی می توانند در دست بگیرند و بلند نگه دارند که دارای بصیرت و استقامت باشند.

دفتر تاریخ هر ملتی پر است از فراز و نشیب های تاریخی و روزهای به یادماندنی و تلخ وشیرینی که سرنوشت یک ملت را طی سالیان دراز رقم زدند و زمینه را برای پیوند نسل ها و یکی شدن دل ها فراهم کردند.جنس وماهیت روز 9 دی ماه را نیز باید از جنس وماهیت روزهای تاریخی و سرنوشت ساز ملت ایران دانست.

.روزی که در آن پاسخ محکم و قاطعی به حرمت شکنان و به سخره گیرندگان اعتقادات و باورهای دینی و مذهبی مردم داده شد و بار دیگر توطئه چینی ها و تفرقه افکنی های دشمنان داخلی و خارجی این مرزو بوم با شکست و ناکامی مواجه شد به تعبیر مقام معظم رهبری که فرمودند:هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر می کند دست خدای متعال را،دست قدرت را،روح ولایت را،روح حسین بن علی(ع)را می بیند این کارها،کارهایی نیست که با اراده ی امثال ما انجام بگیرد این کارخداست این دست قدرت الهی است فتنه ی88 کشور را واکسینه کرد ومردم را برضد میکروب های سیاسی و اجتماعی ای که می تواند اثرگذار باشد مجهز کرد و بصیرت مردم رابیشتر کرد.


حرکت مردم در 9 دی ماه مبتنی بر نگرش های عاشورایی بود مردم ایران در سخت ترین شرایط از کربلا و عاشورا و ابی عبدالله الحسین قدرت گرفته اند و دورن مایه ی همه حرکت های انقلابی و نهضتی مردم عاشورای حسینی است.هیچ رویداد و حادثه ای نمی توانست مثل حادثه روز عاشورا ملت ایران را در 9 دی ماه به حرکت در بیاورد.

9 دی ماه روز درخشش حضور جوانان و نوجوانانی بود که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب در میادین و خیابان ها حضور یافتند این حماسه بزرگ حاصل حضور جوانان بود و با این حضور جایگاه رهبر دینی و ولایت فقیه برای همگان روشن شد. ملت ایران در 9 دی ماه از یک امتحان دشوار سربلند بیرون آمدند اما باید دانست که دشمنان نظام و انقلاب لحظه ای دست از دشمنی برنخواهند داشت و باید با بصیرت و درک حوادث با نگاه به ولایت راه را همچون گذشته درپیش بگیریم تا بتوانیم کشتی نجات ملت ها را با گذر از طوفان ها و موج های سهمناک به ناخدای اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم بسپاریم.

مجموعه بسیج دانشجویی دفتر شهرکرمان در آستانه ی یوم الله 9 دی برخود لازم می داند ضمن اعلام برائت از دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی که با توطئه های گوناگون خود در صدد ضربه زدن به پیکره ی جاودانه انقلاب اسلامی می باشند از همه اقشارمردمی خصوصا دانشجویان بصیر و همیشه در صحنه جهت حضور حداکثری و پرشور در یوم الله 9 دی جهت تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و رهبری عظیم الشان دعوت به عمل می آورد.

شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشحویی شهر کرمان

انتهای پیام/

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
جهادگران بسیجی گروه جهادی ریحانه النبی شهر کرمان در ایام ...
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان زرند یک کانکس شام...
به همت گروه جهادی شهدای گمنام طی اقدامی جهادی وار شروع ب...