آرشیو گفتگو
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان گفت:به عنوان فردی که در کف میدان دانشگاه‌ها شاهد فعالیت جوانان بسیجی است معتقدم ظرفیت بسیج دانشجویی ظرفیتی است که اگر از سوی مسئولین مورد توجه قرار گیرد می‌تواند به شکل معجزه آسایی در حل مسائل موجود راه گشا باشد و اردوهای جهادی سندی بر اثبات این مدعا است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه خاطر نشان کرد:به برکت انقلاب اسلامی،جاری شدن روحیه انقلابی و تفکر جهادی و استقلال خواهی ملت ایران حاصل شده است و همین موضوع سبب پیشبرد اهداف انقلاب در طی این سال ها بوده است.
مسئول دفتر بسیج دانشجویی بافت،رابر و ارزوئیه افزود:لبته در موضوعاتی نیاز به تحول است و اولین عرصه ای که باید متحول شود عرصه مبارزه با بی عدالتی است و این از اولین آرمان های انقلاب اسلامی بوده و هست که به دلیل سوء مدیریت در بازه های زمانی مختلف به این موضوع توجه چندانی نشده است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای استان کرمان عنوان کرد:گروههای جهادی اکنون وارد فاز جمع آوری کمکهای مردمی شده اند و در قالب کمپین “آه کوهبنان” بیش از ۲۵ تن اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده تامین شده است که این اقلام شامل کانکس، پتو، کنسروجات و دارو می باشند.
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بم گفت: دوره تربیتی تشکیلاتی خط امام(ره) با حضور دانشجویان خواهر شورای حوزه و پایگاههای دانشگاههای بم در شهر مقدس قم به مدت پنج روز برگزار می شود.
دوره شهید بهشتی (طرح ولایت دانشگاهی دانشگاه ولی عصر رفسنجان با محتوای تربیت تشکیلاتی )برای دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی بم گفت: بیش از 150 نفر از دانشجویان جهادگر دانشگاههای شهرستان های بم در قالب 5 گروه جهادی جهت خدمت رسانی به مناطق محروم و روستایی اعزام شدند.
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان زرند گفت:کمک های که تا الان به مردم این منطقه صورت گرفته است به صورت نمادین بوده است و اگر زلزله مردم کوهبنان را نکشد بی تدبیری مسئولین ربط حتما آن ها خواهد کشت با توجه به اینکه با این سرمای طاقت فرسا و آتش سوزی تعداد از چادرها که رعب و وحشت دوچندان در بین مردم ایجاد کرده است .
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم گفت:ملت و مردم ما باید مراقب باشند،دانشجوی ما که ذهن باز و فکر دغدغه مند جامعه است باید مراقب باشد تا کید می کنم باید مراقب باشد که جای انقلابی و فتنه گر عوض نشود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سیرجان گفت:حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصيرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ايستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دين آنها بايستد در برابرتمام دنيای آنها خواهند ايستاد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
آخرین اخبار
جهادگران بسیجی گروه جهادی ریحانه النبی شهر کرمان در ایام ...
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان زرند یک کانکس شام...
به همت گروه جهادی شهدای گمنام طی اقدامی جهادی وار شروع ب...