آرشیو گفتگو
كيوان محمودي مسئول بسيج دانشجويي شهرستان جيرفت با بیان اینکه شورای تبیین مواضع عالی‌ترین شورای بسیج دانشجویی محسوب می‌شود، اظهار داشت: این شورا به عنوان مجمع اندیشه‌ورز و سياست گذاري بسیج دانشجویی محسوب می‌شود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: من به عنوان یک عضو هیئت علمی دانشگاه افتخار می کنم ادامه خدمت را در سپاه باشم و این آمادگی را در همین جا اعلام می کنم اما اگر لیاقت حضور راداشته باشم.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در واحد های دانشگاهی استان کرمان عنوان کرد:همه اعضای هیات مذهبی باقرالعلوم (ع) واحد کرمان باید با همت مضاعف در جهت جذب اساتید دانشگاه در این تشکل مذهبی تلاش کنند.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: هر کدام از مسئولین استان کرمان که می خواهند در کارشان موفق باشند باید تلاش کنند جهادی کار کنند چرا که با مدیریت اداری کاری پیش نمی رود.
ناصر بهروز در رابطه با انتخاب شهردار در شهرهای مختلف کشور گفت: امروز درتمام استان ها وشهرهای این مرزوبوم تحلیف شوراهای اسلامی شهرهاوروستاها درحال انجام میباشند ؛شوراهایی که بانگاه ومطالبه ویژه مردم دراردیبهشت ماه برمسند شورای شهر نشسته وانتخاب گشته اند.
ناصر بهروز مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای استان کرمان عنوان کرد:رای اعتماد به وزاری کابینه دوازدهم آزمون بزرگی برای مجلس شورای اسلامی است که باید به دور از سیاست زدگی و جناح بازی باشد.
هشتمین دوره طرح ولایت استان کرمان با مشارکت قریب به ۲۰۰ نفر از دانشجویان بسیجی استان به مدت ۱۰ روز در محل دانشگاه آزاد کرمان برگزار می گردد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای استان کرمان اظهار داشت: صیانت از افکار عمومی در برابر هجمه های رسانه ای دشمنان وظیفه خطیر خبرنگاران است.
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت:در حال حاضر قریب به 40 گروه جهادی در مناطق محروم استان کرمان حضور دارند، اما کرمان به دلیل پهناور بودنش مناطق محروم بسیاری دارد که بیشترین محرومیت هم در مناطق جنوب و شرق استان هستند واین چهل گروه یا تا به حال اعزام شدند و بسیاری از ماموریت های خود را به پایان رساندند و یا در حال خدمت می باشند.
روستای تک فرهاد شهرستان ریگان که مردمش در آرزوی آب سالم روزگار سپری می کنند هدف جهادگران کرمانی برای خدمت رسانی است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|