آرشیو یادداشت
به مناسبت فرا رسیدن روز زن و مقام مادر یادداشتی در رابطه مقام مادر ارائه می شود
جوانان انقلابی منطقه با الهام گیری از منویات رهبری معظم انقلاب در دهه های فجر انقلاب اسلامی نسبت به حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی حساس بوده و نخواهند گذاشت تنور مبارزه با استکبار در کشورهایشان سرد شود و برای هر نقطه از جهان اسلام…
شاید پر ثواب باشد وارد نشدن به سخنی که در مورد آن تخصص و علم نداریم در غیر این‌صورت خود را در انبانی از اباطیل و حاشیه انداخته‌ایم.
بیانیه کانون طرح ولایت کشوری واحد خواهران استان کرمان به مناسبت گرامی داشت حماسه عظیم 9دی روز بصیرت بیانیه ای صادر کرد.
اینکه آوردن اسم فتنه گران در حصر و فتنه گران بیرون از حصر عادی شود و در تابلوی اعلانات عکس فتنه گران را با رنگ سبز بزنیم و سیم خاردار بکشیم؛ همه و همه دست و پا زدن در لجن زاری است که در 9 دی هشت سال پیش مردم تکلیف این لجن زار را مشخص کردند.
کانون مطالبات و ارتباطات مردمی بسیج دانشجویی استان کرمان با صدور نامه ای به قوه مقننه اعلام کرد: در عملکرد دولت و مجلس هیچ اثری از مبارزه با فقر دیده نمی شود.
مسئول دفتر بسیج دانشجویی از پایگاه های بسیج دانشجویی ارزوئیه بازدید کردند که برنامه و فعالیت های انجام گرفته از سمت بسیج دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.
بسیج دانشجویی شهرستان بافت به مناسبت انتقال پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی به بیت المقدس بیانیه ای صادر کرد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان بم در پی حمایت آمریکا از انتقال پایتخت رژیم جعلی اسرائیل به قدس شریف بیانیه‌ای صادر کردند.
به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بیانیه ای صادر کرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
آخرین اخبار
جهادگران بسیجی گروه جهادی ریحانه النبی شهر کرمان در ایام ...
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان زرند یک کانکس شام...
به همت گروه جهادی شهدای گمنام طی اقدامی جهادی وار شروع ب...