کد خبر: 59388 تاریخ انتشار : 1396/7/19-11:55:37

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

امضا از قلب محروميت جنوب استان كرمان براي رضايت قلب فتنه
بسيج دانشجويي دانشگاه هاي جنوب استان كرمان با انتشار نامه ای سرگشاده به نماینده شهرستانهاي جنوبي استان كرمان مطرح کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمان:بسيج دانشجويي دانشگاه هاي جنوب استان كرمان با انتشار نامه ای سرگشاده  به نماینده شهرستانهاي جنوبي استان كرمان مطرح کرد.
بسمه تعالي 

جناب آقاي دكتر احمد حمزه 

نماينده محترم مردم شريف شهرستانهاي پنج گنج جنوبي استان كرمان 

با سلام 

اخيرا در يك اقدام ناشايسته و غير منطقي در قامت نمايندگي مردم شريف شهرستانهاي جنوبي استان كرمان ،نماينده شهرستاني كه مزين به نام شهيد والامقام و آزاده شهيد شهسواري ، که آن هم مدیون مردمید، اين اقدام و حمايت بيجا جهت رفع حصر باغي انقلاب  را انجام داديد خود خوب می‌دانید اگر این موضع را از قبل داعیه داری می‌کردید وبه انتخابات می‌سپردید، بدون تردید نتیجه‌ی دیگری از صندوق‌های رای بیرون می‌آمد و حال در مقامی دیگر چنین درخواستی را می‌نمودید. !
اکنون که مردم محروم پنج گنج جنوب كرمان از اقشار و گروه‌های مختلف، به وعده‌ها و آینده نگاری‌هایتان اعتماد و حسن ظن یافته‌اند، به دور از اخلاق بود که مسیر دیگری را برگزینید و دست به چنين اقدامي بزنيد و چرا قبل از اين كه كسوت نمايندگي مردم را كسب كنيد اين جسارت و شهامت را نداشتید و حاضر به موضع گیری نشديد؟ ! 

جناب دكتر احمد حمزه ..! 

چندر روزي نيست كه از روز عاشورا مي گذرد جهت ياداوري خدمتتان عرض ميكنيم ، حامیان همين حضرات باغي انقلاب پرچم اباعبدالله الحسین (ع ) را در روز عاشورا سال ٨٨  به آتش کشیدند و آن بسیجی مظلوم را در ملا عام برهنه کرده و کتک زدند و در نهایت شیرینی مشارکت ۸۵ درصدی ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری آن سال را با اغتشاش و آشوب و قتل شماری از هموطنان، در کام ملت ایران تلخ کردند.


جناب آقاي حمزه ...! 

آیا این توهین به اقشار مردمی که از طیف‌های مختلف فکری و صددرصد مخالف فتنه گران به شما رای دادند نیست و یا دیگه نیازی به برگشتن بین آن‌ها نمی‌بینید؟ ؟؟ حافظه تاریخی مردم و تاریخ انقلاب اسلامی به امثال چنین رفتار‌ها و مواضع ضد و روي خوش نشان نداده و نخواهد داد . 


جناب آقاي دكتر حمزه نماينده مردم شريف شهرستان هاي جنوبي در مجلس شوراي اسلامي  ...! 

مبادا از رای ملت و مردم دیارتان تفسیر دیگری داشته باشید و پا روی پا بیاندازید و از قوت لایموت مردم این دیار، درخواست رفع ممنوع التصویری فتنه انگیزان را بر ممنوع الصحبتی از محرومیت و خوسته‌های مردم این استان ترجیح دهید؟

جناب آقاي دكتر ...! 

بهتر بود در قامت نماینده مردمی صاحب کرامت و عزت و استعداد و منابع و در عین حال محروم شده از بسیاری از امکانات و اعتبارات و… از رییس جمهور در خواست می‌کردید که اگر گذرش به این استان افتاد، اگر مرهی دارد برای آلام دردهای مردم جنوب استان كرمان به همراه خود بیاورد؟

جناب آقای دكتر حمزه ....! : 

نگرانی ما از این بابت است  که شما قدم در مسیری گذاشته‌اید که در بد‌ترین حالت ممکن مغایر با مواضع اکثرقریب به اتفاق مردمی است که به شما رای دادند، چرا که رای ندادند توقع نبود شما به نمایندگی از آن‌ها دنبال رفع ممنوع التصویری باغي انقلاب باشيد وباید به این پرسش پاسخ دهید که این افراد زمانی که فعال مایشاء عرصه سیاست و ریاست بودند و با چنین تفسیرهایی از رای ملت دواسبه برگرده مردم می‌تاختند و ارزش‌ها را به سخره می‌گرفتند، چه باری از آلام این دیار را درمان کردند که اکنون با رونمایی از آن‌ها می‌خواهید تکمیل نمایید....!؟ 

جناب آقاي دكتر حمزه ...! 

نگرانی ما از چهره نمایی فتنه انگیزان و تصویر و حتی صدا و حضور آنان نیست، چرا که این مردم‌‌ همان مردمي هستند ۹دی آفرینانند و تغییر نکرده‌اند، بلکه نگرانی اینجاست که امانت مردم و رای مردم را به هزاران چهره جمع کردید و اکنون با تغییر مسیر به تاراج می‌برید و احتمالا به وعده هاي داده شده بفروشید؟؟ 

جناب آقاي دكتر حمزه نماينده مردم شريف پنج گنج جنوب كرمان ..! 

بسیج دانشجویی دانشگاه هاي جنوب استان كرمان  ضمن محکومیت این اقدام و حركت ناشايست جنابعالي از شما انتظار دارد بدون فوت وقت از محضر شریف مردم حوزه انتخابيه خود به ویژه خانواده معظم شهدا بالاخص شهداي فتنه 88  عذرخواهی کنید .و الا نقطه ننگي در كارنامه خود در ذهن مردم جنوب استان برجاي خواهيد گذاشت . 

والسلام 

بسيج دانشجويي دانشگاه هاي جنوب استان كرمان

انتهای پیام/
©2018 Basij Student Organization. All Rights Reserved