گروه خبری - اجتماعی
قائم‌مقام امور بین‌الملل وزارت علوم با تاکید بر اینکه فعالیت‌های بین‌المللی وزارت علوم در سال‌جاری گسترش می‌یابد، ‌گفت: با توجه به قرار گرفتن 13 دانشگاه کشور در بین دانشگاه‌های برتر جهان، این پتانسیل در کشور وجود دارد که فعالیت‌های علمی خود را در عرصه‌های بین‌المللی توسعه بدهیم.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی استان کرمان از اعزام ۴هزار کاروان زیارتی راهیان نور دانشجویی استان کرمان به مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور خبر داد.
مناظره شکوهی و الوندی در محل تالار حافظ دانشگاه آزاد کرمان برگزار شد؛ درابتدای این مراسم از جنجالی که در بنرهای تبلیغاتی مطرح شده بود خبری نبود.
برگرفته از سخنرانی «حجت الاسلام مهدی همازاده» پیرامون سبک زندگی دانشجوی انقلابی می‌باشد که در نشست نوزدهمین نشست سراسری جنبش عدالت خواه دانشجویی در مشهد مقدس ایراد گردیده است.
مریم کاتبی از امدادگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس در منطقه شمال غرب کشور در جمع دانشجویان کرمانی با همرزمهای شهیدش درد و دل کرد.
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان از راه اندازی ستاد دانشجویی “نهضت ما زنده ایم” با هدف احیای هویت دینی در راستای دفاع از اسلام در بین دختران جوان در این سازمان خبر داد.
قتل عام اعضای گروه تروریستی داعش در موصل عراق، بازداشت هشت تروریست وابسته به داعش در مغرب، هلاکت عامل انتحاری داعش از عناوین خبری گروهک تروریستی داعش در ساعات گذشته است.
حالا حوزه‌ی هنری سازمان تبلیغات اسلامی هم به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نهادهای هنر انقلاب که معمولاً جای خالی آثارش در مباحث روز انقلاب احساس می‌شد، این بار پای در میدان گذشته و با موشن گرافیک‌های جذاب و دیدنی‌ تولید شده در مرکز مستند سوره، سعی در تبیین فواید انرژی هسته‌ای کرده است. موردی که شاید رسانه‌هایی چون صداوسیما باید ده یا دوازده ساله پیش آن را شرح می‌دادند
|< < 1 > >|