گروه خبری - سیاسی
صبخ امروز 20 شهید گمنام از شهدای 8 سال دفاع مقدس در ایام فاطمیه استان کرمان در خیل عظیم مردم مورد استقبال قرار گرفت و تا معراج شهدا مشایعت شدند.
امسال هم به عنایت الهی و توجه ویژه ­ی شهدا، برآن شدیم تا پانزدهمین اردوی راهیان نور (بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور) را به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار کنیم.
پیکر مطهر این دو شهید گرانقدر در دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان خبر داد و گفت: پیکر دو شهید گرانقدر از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه وارد دانشگاه می شوند و پس از سخنرانی حجت الاسلام علیمرادی ریاست دانشگاه و مداحی و اقامه نماز بر پیکر شهیدان در مقابل مسجد دانشگاه آزاد اسلامی دفن خواهند شد.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان اردوی راهیان نور که از 23بهمن ماه ماه آغاز شده بود تا سی بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
جلسه هم اندیشی شهرستان کهنوج و مسئولین گروه های جهادی پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در شهرستان کهنوج برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کرمان گفت:حداقل اعزام دانشجویان هر دانشگاه 5درصد است و الویت برای کسانی است که برای بار اول اعزام می شوند .
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه سرگرد پاسداراسماعیلی ڪاخ از عملڪرد گروه جهادی شهید مهدی زین الدین بازدید کرد.
سخنران پیش از خطبه‌های این هفته‌ی نماز جمعه شهر کرمان، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه باهنر کرمان خواهد بود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت:راهیان نور یکی از موضوعات مهم در عرصه های فرهنگی است که به صورتی یک کار غیر مستقیم است نه مستقیم؛ کاری که در همه عرصه های مختلف انجام می دهند، لذا افراد با سلیقه ها و برداشت ونگاه های مختلف به این سفر معنوی می روند بدون اینکه چیزی از این افراد خواسته شود یا چیزی به آن ها گفته شود در میدان عمل واقعیت های 8سال دفاع مقدس را می بینند و لمس می کنند.
ظهر امروز نشست روئسایی دانشگاه های استان کرمان پیرامون برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویی و دومین کنگره شهدایی دانشجویی استان در دانشگاه شهید باهنر استان  برگزار شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|